jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۷۱۲۶۰۷   ۱۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۸:۵۱

والیبال قهرمانی جهان - لهستان

اعتراضات عجیب آمریکایی ها به داوران

جام جم ورزشی: درخواست کادر فنی تیم ملی والیبال آمریکا برای درخواست ویدیو چک و برگرداندن امتیاز آخر به آنها هم ناکام ماند.

اعتراضات عجیب آمریکایی ها به داوران

تیم ملی والیبال ایران توانست با نتیجه 3 بر 2 از سد آمریکا، قهرمان لیگ جهانی 2014 عبور کند؛ این پیروزی در حالی رقم خورد که در ست آخر وقتی که داور بازی را با نتیجه 17 بر 15 به سود ایران اعلام کرد، جان اسپرو درخواست ویدیو چک کرد، اما داور بار اول اعلام کرد که امتیاز درست داده شده و ایران پیروز میدان است.

اسپرو و اعضای کادر فنی تیم ملی آمریکا دست از اعتراض برنداشتند و از داور دوم خواستند که بارها صحنه را نگاه کند، کار تا جایی پیش رفت که ملی‌پوشان ایران که زمین را ترک کرده بودند فکر کردند باید به زمین بیایند و بازی را ادامه دهند تا اینکه سرانجام داور نظر اول خود را تایید کرد و ایران را پیروز مسابقه معرفی کرد.

در جریان مسابقه آرمین تشکری که برای زدن سرویس وارد زمین شده بود، هنگام زدن سرویس از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و دکتر افروزی به مداوای وی پرداخت.

تیم ملی والیبال ایران در بازی بعدی خود روز پنج‌شنبه از ساعت 19 به مصاف فرانسه خواهد رفت.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها