Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۷۲۶۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۱

جام جم ورزشی: پیش از دیدار بارسلونا و لیون مکزیک در جام خوآن گامپر کاپیتان بارسلونا برای هواداران سخنرانی کرد.

سخنرانی به نام ژاوی+عکس

به گزارش جام جم ورزشی، ژاوی پیش از آغاز این دیدار بلندگو را در دست گرفت و گفت: عصر همگی بخیر.قبل از هر چیز می خواهم از همه کسانی که امسال در جمع ما حضور ندارند؛ بخاطر همه زحماتی که برای این تیم کشیدند تشکر کنم.بخصوص از کارلس پویول و ویکتور والدس که سالها برای این باشگاه زحمت کشیدند.

پس از آن می خواهم خیر مقدم بگویم به همه شما هواداران و نیز کادر مربیگری جدیدمان و همچنین بازیکنانی که امسال به جمع ما اضافه شده اند و برای همه شما آرزوی موفقیت دارم.

در انتها می خواهم اضافه کنم که ما همه سعیمان را می کنیم و تمام توانمان را خواهیم گذاشت تا در انتهای فصل به تمام موفقیت های ممکن دست یابیم.زنده باد بارسا ، زنده باد کاتالونیا "

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر