jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۰۵۱۳۰   ۲۲ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۹

تهیه‌کننده «پایتخت» گفت: تا به امروز هیچ صحبتی در این زمینه صورت نگرفته است و بعید است که این کار برای عید امسال به تولید برسد.

بعید است «پایتخت ۴» امسال ساخته شود

الهام غفوری تهیه‌کننده «پایتخت» درخصوص ساخت سری جدید «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم برای پخش در ایام نوروز گفت: تا به امروز هیچ صحبتی در این زمینه صورت نگرفته است و بعید است که این کار برای عید امسال به تولید برسد.

وی افزود: در راه ساخت این سریال مشکلاتی وجود دارد که باید حل شده و پس از آن برای ساخت «پایتخت 4» اقدام شود که تا مرتفع نشدن آن از ساخت سری جدید «پایتخت» خبری نیست.

«پایتخت» نام مجموعه تلویزیونی است که از ایام نوروز سال 1390 از شبکه یک سیما به کارگردانی سیروس مقدم پخش شد و با استقبال مخاطبان همراه بود که این دیده شدن باعث ساخت ادامه آن شد و به سه‌گانه‌ای برای مقدم تبدیل شد.

محسن تنابنده، علی‌رضا خمسه، احمد مهران‌فر، ریما رامین‌فر، سارا و نیکا فرقانی اصل، مهران احمدی از بازیگران اصلی این سریال بودند. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها