jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۶۸۴۶۶۳ ۲۶ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۴

«محمد جواد ظریف» و «ویلیام هیگ» وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و انگلیس در تماسی تلفنی درباره بحران عراق گفت و گو کردند.

رایزنی ظریف و هیگ بر سر عراق

به گزارش اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، در تماسی تلفنی هیگ وزیر امور خارجه انگلیس با ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، دو طرف درباره بحران عراق به گفت وگو و تبادل نظر پرداختند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر