jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۴۰۳   ۳۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۴

حواس کروش باید جمع باشد

جاسوس نیجریه در تمرینات تیم ملی

یک جاسوس در تمرینات تیم ملی ایران در آفریقای جنوبی وجود دارد، این جاسوس کسی نیست جز مربی تیم ملی نیجریه!

جاسوس نیجریه در تمرینات تیم ملی

سایت جام جم ورزشی - فدراسیون فوتبال نیچریه برای موفقیت تیم ملی این کشور در جام جهانی، از تمام راههای ممکن استفاده می کند. یکی از این راهها جاسوسی از حریفان این تیم در جام جهانی اشت.

به گزارش آی اسپرت به نوشته سایت Allafrica، فدراسیون فوتبال نیجریه یکی از مربیانش را به افریقای جنوبی فرستاده تا آمار تیم ملی ایران را دربیاورد و آخرین وضعیت تیم کی روش را به گوش استفن کشی سرمربی تیم ملی نیجریه برساند. البته تیم ملی ایران با شرایط ویژه ای به افریقا آمده و با 11 بازیکن و بدون دروازه بان، اولین اردویش برای جام جهانی را برگزار می کند. یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال نیجریه، خبر اعزام یک مربی نیجریه ای به افریقا را تائید کرده و گفته که جاسوس آنها، حرکات تیم ملی را زیر نظر دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها