مریم شفیعی خبرساز جدید فوتبال ایران

زنی‌که‌با 160700000000تومان‌ وارد فوتبال‌ ایران‌ شد/عکس

هفته سی و دوم لالیگا

مارتینو: مهم رسیدن به صدر است

بارسلونا در هفته سی و دوم لالیگا مقابل رئال بتیس سه بر یک به پیروزی دست یافت تا با یک امتیاز کمتر نسبت به آتلتیکوی صدرنشین همچنان در رده دوم جدول قرار داشته باشد.
کد خبر: ۶۵۹۷۰۱
مارتینو: مهم رسیدن به صدر است

سایت جام جم ورزشی - خراردو مارتینو سرمربی بارسلونا پس از پیروزی مهم تیمش گفت: خوشحالم از اینکه بارسلونا یکی از جدی ترین مدعیان قهرمانی است. پیروزی در این دیدار برای ما خیلی مهم بود هر چند برای باقی ماندن در کورس قهرمانی چاره ای نداریم جز اینکه همه بازی های پیش رو را ببریم. در این دیدار هر چند بارسلونا چندان زیبا بازی نکرد اما مهم پیروزی بود که به آن دست یافت. وی افزود: بتیس زیبا بازی کرد و ما را تحت فشار وحشتناکی قرار داد. بازی کردن مقابل تیم های قعر جدولی سخت ترین کار برای ماست چون آنها با تمام توان می جنگند.

مارتینو گفت: برای قهرمانی این پیروزی کافی نیست. ما دیدارهای مهمی را پیش رو داریم و واقعیت این است که با این شرایط رسیدن به صدر مهم است نه ارائه بازی های زیبا.

مارتینو در پایان گفت: من پیش از این نیز گفته بودم که دیدار برابر بتیس برای رقابت‌مان در لیگا حیاتی است و اصلا فکرم را متوجه دیدار چهارشنبه در لیگ قهرمانان نخواهم کرد. دوست داشتم که شرایط بازی به گونه دیگری پیش می‌رفت تا بتوانم به چندی از بازیکنانم استراحت بیشتری بدهم اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

بارسلونا چهارشنبه در لیگ قهرمانان اروپا در حالی برابر آتلتیکو مادرید به میدان خواهد رفت که در دیدار رفت در ورزشگاه نوکمپ به تساوی یک بر یک رسیده است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها