jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۶۸۲   ۱۸ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۳۳

بازیکن پرسپولیس قطری شد

نوری با الخریطیات تمام کرد

آخرین اخبار درباره کاپیتان پرسپولیس حاکی از آن است که او با تیم الخریطیات قطر توافق کرده است و به زودی از جمع پرسپولیسی ها جدا می شود.

نوری با الخریطیات تمام کرد

سایت جام جم ورزشی - در حالی از صحبت از حضور محمد نوری -کاپیتان پرسپولیس- در تیم های کشورهای آسیای جنوب شرقی می شد حالا خبر می رسد که نوری به جای لژیونر شدن در کشورهایی همچون تایلند و مالزی همانند پژمان منتظری و مجتبی جباری فوتبال خود را در قطر ادامه بدهد. آخرین خبر حاکی از آن است که نوری با الخریطیات توافق کرده است. هنوز جزئیات بیشتری از این توافق و مبلغ قرارداد منتشر نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر