مرد شیادی که با تزریق داروی بی‌هوشی به احشام، آنها را به قیمت ناچیزی می‌خرید، دستگیر شد.
کد خبر: ۶۴۰۰۶۸
مرد شیاد، گاو‌ها را بی هوش می‌کرد

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده هنگامی در دستور کار ماموران قرار گرفت که تعدادی از دامداران شهرستان طبس در خراسان‌جنوبی، با ارائه شکایتی عنوان کردند احشام آنها به طرز مرموزی بی‌هوش و در برخی اوقات نیز تلف می‌شوند.

با افزایش این شکایت‌ها و دستور قضایی، رسیدگی به موضوع از سوی ماموران اداره آگاهی این شهر آغاز و معلوم شد علت مرگ احشام، تزریق داروی بی‌هوشی بوده است.

در ادامه با تحقیق از فروشندگان داروهای بی‌هوشی، مشخص شد فردی دامدار که در میان دیگر دامداران از حسن‌شهرت برخوردار است، در چند مرحله داروی بی‌هوشی خریده است. با به دست آمدن این اطلاعات و تحقیق از کسانی که احشام آنها تلف یا بیمار شده بود، آنها عنوان کردند همان دامدار - که داروهای بی‌هوشی خریده - روزی که برای خرید دام به دامداری‌شان آمده، دقایقی بعد احشام آنها بی‌هوش و بدحال شده و آنان نیز احشام خود را به قیمت نازلی به وی فروخته‌اند.

با به دست آمدن این اطلاعات و گزارش موضوع به مقام قضایی، دستور احضار این فرد به پلیس آگاهی صادر شد و مرد دامدار با حضور در پلیس آگاهی و مشاهده دلایل و مدارک پلیس، زبان به اعتراف گشود و گفت: از چندی پیش با تهیه داروی بی‌هوشی برای خرید دام به دامداری‌ها مراجعه و داروی بی هوشی به گاو‌ها تزریق می‌کردم و هنگامی که حیوان دچار مشکل می‌شد، آن را از صاحبش به قیمت نازلی می‌خریدم و چون تجربه‌ای در این زمینه نداشتم، در برخی مواقع نیز به دلیل تزریق زیاد دارو، حیوان تلف می‌شد.

با اعتراف متهم، دستور بازداشت وی صادرشد و مرد شیاد در اختیار پلیس آگاهی شهرستان طبس قرار گرفت.

برچسب ها: احشام
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها