jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۵۸۶۳۹۲ ۱۶ مرداد ۱۳۹۲  |  ۱۱:۴۴

در این مطلب پیشنهادهایی ارائه شده است برای کسانی که می‌خواهند با چند قدم کوچک اما سریع و اثرگذار حال و هوای آشپزخانه خود را عوض کنند و به آن تنوعی دهند.

 

 ۱) تنگ‌های بلوری کوچک و بزرگ در هر آشپزخانه‌ای پیدا می‌شود. با کمی خلاقیت می‌توانید در این تنگ‌ها شاخه‌های گل یا برگ‌های سبز قرار دهید. به همین سادگی! 
 
 ۲) کابینت‌های شما پر است از بشقاب‌های چینی که به دلیل استفاده همیشگی رنگ و روی روزهای اول را ندارند. سراغ این ظرف‌ها بروید و با رنگ مخصوص ظروف چینی طرح و نقش دلخواه‌تان را روی آن‌ها پیاده کنید. آن وقت خواهید دید که همین ظرف‌های قدیمی جای خالی کریستال‌ها را در آشپزخانه شما پر می‌کنند. 
 
 ۳) به کاسه‌های چوبی فکر کنید. کاسه‌های چوبی هم چیدمان آشپزخانه شما را متفاوت می‌کنند، هم انتخاب مناسب و متفاوتی برای میوه‌های تابستانی شما هستند. 
 
 ۴) فنجان‌های رنگی را فراموش نکنید. این فنجان‌ها روح و طراوت به آشپزخانه شما می‌بخشند. کافی است امتحان کنید. 
 
 ۵) یک قوری قدیمی ترجیحا نقره‌ای در خانه همه مادربزرگ‌ها پیدا می‌شود، حتی می‌توانید در میان عتیقه فروشی‌ها یا جمعه بازار دنبال چنین مدل‌هایی بگردید؛ اما دقت کنید که این ظرف قرار است نقش یک گلدان را در آشپزخانه شما بازی کند. 
 
 ۶) دیدن یک قابلمه رنگی روی اجاق گاز، نه تنها حس و حال کدبانوی خانه را برای پخت و پز بیشتر می‌کند بلکه اشتهای همه اهالی خانه را هم برای خوردن برمی انگیزد. 
 
>> روزنامه خراسان
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر