jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۵۰۴۱   ۲۳ خرداد ۱۳۸۲  |  ۱۶:۵۱

جام جم آنلاین - به احتمال زیاد کسی که قرار است نقش هیلاری رودهام کلینتون ، همسر بیل کلینتون ، رئیس جمهور سابق امریکا را در یک سریال تلویزیونی بازی کند ، شارون استون خواهد بود. به گزارش هالیوود ریپورتر اگرچه شبکه هنر

و سرگرمی امریکا که قرار است این سریال تلویزیونی را براساس تاریخ زنده ، کتاب تازه منتشر شده هیلاری کلینتون بسازد هنوز در این خصوص ابراز نظری نکرده است اما شایعات زیادی موید این خبر است که استون این نقش را برعهده خواهد گرفت .
هیلاری کلینتون با انتشار کتاب خاطرات خود موج جدیدی را در امریکا و اروپا به راه انداخته است .
او تا همین الان که چند وقتی از انتشار کتابش نمی گذرد ، شهره تلویزیون ها و مطبوعات شده است و گفته می شود که کتاب او رکورد پرفروش ترین کتاب غیرداستانی را از آن خود خواهد نمود.
بسیاری بر این عقیده اند که ممکن است رکورد فروش کتاب خانم کلینتون از کتاب هری پاتر نیز بالاتر برود.
گفته می شود که این سریال تلویزیونی که قرار است براساس کتاب وی ساخته شود در سال 2004 روی آنتن خواهد رفت .
هیلاری کلینتون در کتاب خود به سرگذشت زندگی مشترک خود با بیل کلینتون پرداخته و در فرازهایی از آن به بررسی ماجرای مونیکا لوینسکی پرداخته و آن را توطئه تمام و کمال جناح راست گرا (جمهوری خواهان) دانسته است و شوهر خود را یک قربانی مظلوم قلمداد کرده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر