دادستان شهریار علت فوت نسرین قادری را تشریح کرد.
کد خبر: ۱۳۸۶۳۵۸

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، عسگری‌پور دادستان شهریار در رابطه با آخرین نتایج حاصل شده در پرونده فوت نسرین قادری اظهار کرد: پس از اعلام فوت این فرد به مرجع قضایی، پرونده در دادسرا تشکیل و جسد مرحومه نیز برای انجام معاینات تخصصی و آزمایش‌های علمی به پزشکی قانونی فرستاده شد.

وی افزود: طبق گزارش نهایی پزشکی قانونی علت فوت خانم نسرین قادری مصرف متانول (الکل غیر خوراکی) و مسمومیت ناشی از آن اعلام شده است.

دادستان شهریار پیش‌تر نیز اعلام کرده بود که پس از معاینه جسد خانم قادری، هیچ گونه آثار ضرب و جرح مبنی بر شکستگی، در رفتگی، سیاه شدگی یا کبودی بر روی بدن متوفیه رویت نشده و تشخیص اولیه پزشکی قانونی مسمومیت این فرد بوده است.

گفتنی است نسرین قادری، یکی از افرادی است که نام وی طی چند روز گذشته به عنوان یکی از کشته شدگان حوادث اخیر مطرح شده است.

رسانه‌های ضدانقلاب، در خبر‌های خود به صورت پرحجم مدعی شده‌اند که این فرد به علت ضربات باتوم در تجمعات شهر شهریار کشته شده است.

این ادعای رسانه‌های ضد انقلاب در حالی مطرح شده که خانواده نسرین قادری بلافاصله، خبر دروغ کشته شدن دخترشان را تکذیب کردند.

بر اساس این گزارش خانم قادری در منزل شخصی خود فوت کرده و حالا مشخص گردیده علت این اتفاق، مسمومیت شدید ناشی از مصرف الکل غیرخوراکی بوده است.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها