طی عملیات پلیس مبارزه با موادمخدر استان صورت گرفت:

ناکامی قاچاقچیان درانتقال یک تن و900کیلو تریاک

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 814 کیلو تریاک دپو شده در یک منزل در عملیات شبانه ماموران یگان تکاوری 116 شهرستان کهنوج خبر داد. 
کد خبر: ۱۳۱۳۳۶۲

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛ سردار عبدالرضا ناظری اظهار داشت: ماموران یگان تکاوری 116 شهرستان کهنوج با انجام اقدامات اطلاعاتی از نیت شوم قاچاقچیان برای عبور یک محموله سنگین تریاک با استفاده از 2 دستگاه خودروی سواری از محدوده شهرستان های رودبارجنوب و کهنوج مطلع و طی یک عملیات شبانه با تشکیل چند تیم در چند نقطه از محورهای مواصلاتی این مناطق جنوبی استان مستقر شدند.
 
وی افزود: در ادامه ماموران ضمن حفظ هوشیاری در مکان های استقرار خود با انجام اقدامات اطلاعاتی بعدی متوجه شدند قاچاقچیان در منزلی واقع در یکی از نقاط روستائی مخفی شده اند که با حضور ضربتی ماموران در محل و محاصره این منزل مشخص شد خودروهای مورد نظر در حیاط پارک هستند اما فرد یا افراد مشخصی در آن حضور ندارند.
 
فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: در ادامه ماموران ضمن هماهنگی قضائی با رعایت اصول مراقبتی و تامینی وارد این منزل شدند و ضمن پاکسازی محیط داخلی و محدوده این منزل از 2 خودروی پژو پارک شده در این مکان در مجموع814 کیلو تریاک به همراه یک قبضه اسلحه کلاش کشف کردند که البته با توجه به شناسایی هویت صاحب منزل قطعا قاچاقچیان فراری نیز شناسایی و دستگیر خواهند شد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها