jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۳۰۰۳   ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۱:۵۴

آمار نشان می دهد مهدی طارمی در لیگ برتر پرتغال موقعیت های گل متعددی را از دست داده اما گل هایی که به ثمر رسانده باعث شده تا این آمار منفی چندان دیده نشود.

به گزارش جام جم آنلاین ، مهدی طارمی، این نامی است که این روزها مدام در خبرها می‌خوانیم. او چند گل در هفته های اخیر به ثمر رسانده که یکی از آنها مقابل چلسی در لیگ قهرمانان اروپا بود. اما این فقط یک سمت ماجراست، در طرف دیگر ماجرا گل نزنی های او قرار دارد. در واقع تعداد گل هایی که مهدی طارمی برای تیمش پورتو به ثمر نرسانده خیلی بیشتر از گل هایی است که برای این تیم زده است!

در آخرین نمونه او در دیدار پورتو و موریرنزه یک فرصت عالی گلزنی را هدر داد.

گل پوینت در اینباره نوشت مهدی طارمی در دور اول رقابت‌های لیگ پرتغال از 8 موقعیت تنها 5 گل به ثمر رساند که این آمار در دور برگشت این رقابت کاهش یافت. مهدی طارمی از 13 موقعیت بدست آمده تنها 3 گل به ثمر رسانده و 10 توپ را از دست داده است.

به این ترتیب مشخص است که طارمی در امر گلزنی به عنوان مهاجم برای پورتو آمار خوبی از خود بر جای نگذاشته است و آنقدرها هم که تصور می شود گلزن نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر