jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۸۲۷۵۲ ۰۴ آبان ۱۳۹۹  |  ۲۱:۰۱

ریپورت اشتباهی در اینستاگرام یکی از مشکلاتی است که کاربران را درگیر می کند، راه‌های مختلفی برای رفع این مشکل وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

به گزارش جام جم آنلاین، اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی پرمخاطب، قوانین و قواعدی دارد که ممکن است بعضی اوقات برای کاربران مشکل ایجاد کند.

شاید برای برخی از کاربران اینستاگرام این اتفاق رخ داده باشد که اینستاگرام خود را باز کرده و با پیام مسدود شدن یا همان Report روبه‌رو شوند. ریپورت در اینستاگرام به این معنی است که کاربران منع ورود و استفاده از این شبکه اجتماعی را دارند.

با این قابلیت کاربران اینستاگرام می‌توانند صفحاتی که دوست ندارند یا به عنوان صفحات مخرب شناسایی می‌کنند را ریپورت کنند؛ اما گاهی اوقات پیش می‌آید که اینستاگرام دچار مشکل شده و صفحه‌های حقیقی را به عنوان ربات شناسایی و آن‌ها را محدود یا ریپورت می‌کند.

انواع ریپورت در اینستاگرام:

ریپورت پست

ریپورت کامنت

ریپورت حساب کاربری

ریپورت استوری و پیام در دایرکت

بیشتر چه حساب‌هایی ریپورت می‌شوند؟

حساب‌های جعل هویت افراد عادی و مشهور

حساب‌های حاوی مطالب نژاد پرستانه

حساب‌هایی که بیش از حد معمول لایک و کامنت می‌گذارند

حساب‌هایی که پی در پی از سوی کاربران مختلف مسدود یا بلاک می‌شوند

حساب‌های حاوی تصاویر و متن‌های غیراخلاقی

بسیاری از کاربران از ریپورت شدن بی دلیل توسط اینستاگرام گلایه دارند، در این بخش به راه‌های رفع ریپورت اینستاگرام پرداخته‌ایم.

یکی از روش‌های رایج این است که به دنبال کنندگان خود بگویید: «لطفا برای من نظر انگلیسی بگذارید». این روش به شما کمک می‌کند که به اینستاگرام نشان دهید شما یک ربات نیستید و بقیه می‌خواهند که شما بمانید و فعال باشید.

تغییر حساب کاربری ایمیل‌

برای رفع محدودیت از حساب کاربری اینستاگرام خود می‌توانید ایمیل حساب را تغییر دهید.

بر روی گزینه «ویرایش نمایه من» در صفحه اصلی پروفایل خود کلیک کنید و به بخش «اطلاعات خصوصی» بروید.

در این قسمت باید یکی از بخش‌های مربوط به ایمیل یا شماره تلفن خود را تغییر یا تخصیص دهید. پس از ویرایش حساب ایمیل خود، پیامی از سوی اینستاگرام دریافت می‌کنید که حاوی یک لینک است و باید روی آن کلیک کنید.

به اینستاگرام اطلاع بدهید

زمانی که برنامه را باز و پیام ریپورت یا مسدود شدن حساب خود را دریافت می‌کنید، با دو گزینه مواجه می‌شوید، در این بخش باید گزینه «Report problem» را انتخاب کنید. پس از آن، اینستاگرام پیامی حاوی یک فهرست برای شما ارسال می‌کند که باید اطلاعات و تصویر خود را در آن وارد کنید تا به عنوان یک فرد واقعی و نه یک ربات برای اینستاگرام شناخته شوید.

‌یک نامه بفرستید

‌به تنظیمات اینستاگرام بروید و روی «Report a Problem» کلیک کنید. این گزینه برای همه کاربران در دسترس است تا اینستاگرام را از مشکلاتی که ممکن است برایشان اتفاق بیفتد، مطلع کنند. هنگامی که بر روی Report a Problem کلیک می‌کنید، گزینه‌هایی وجود دارد که باید «Something Isnt Working» را انتخاب کنید. فرمی دریافت خواهید کرد که باید توضیحی برای رفع ریپورت اینستاگرام بنویسید.

همچنین می‌توانید به وب سایت اصلی اینستاگرام مراجعه کرده و اعلام کنید که هک شده اید. اینستاگرام اطلاعات شما را بررسی کرده و حساب شما را برمیگرداند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر