jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۷۳۸۲۹ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۱

اولین کوله پشتی ضدعفونی کننده هوشمند در جهان Hygiene۲۰ ساخته شد.

این کوله پشتی جادویی با بهره گیری از لامپ های ضدآب UV-C، تمامی محتویات داخل کوله را از وجود ویروس و باکتری ضدعفونی کرده و با این اقدام نگرانی کاربران را از احتمال وجود ویروس کرونا در میان وسایل شخصی نظیر کارت های بانکی و تلفن همراه را رفع می کند.
کاربران به کمک این فناوری دیگر نیازی به ضدعفونی تمامی وسایل خود پیش از قرار دادن در کوله را ندارند؛ آنها می توانند با خیالی راحت در دوران کرونا به محل کار خود مراجعه کرده و پس از خرید روزانه کارتهای عابر خود را بدون هیچ نگرانی در درون این کوله هوشمند قرار دهند. در کسری از ثانیه لامپ های ضدعفونی کار خود را اغاز کرده و تمامی محتویات داخل کیف را با طول موج ۲۶۵ نانومتر از وجود باکتری و ویروس ها پاکسازی می کنند.
این کوله پشتی هوشمند همچنین دارای یک مخزن الکترونیکی مواد ضدعفونی است که تنها با نزدیک شده دست به آن مواد ضدعفونی را خارج کرده و در دستهای کاربر می ریزد. در همین راستا دیگر کاربران این فناوری، نیازی به حمل جداگانه مواد ضئدعفونی کننده در کیف خود نداشته و تنها می توانند با پرکردن مخزن این دستگاه با خیالی راحت به محیط خارج از خانه رفته و بدون هیچ نگرانی دست به سطوح زده و در کسری از ثانیه دستهای خود را ضدعفونی کنند.

اما قابلیت های فناوارنه این کوله پشتی تنها به موارد ذکر شده ختم نمی شود؛ چرا که کاربران می توانند با خیالی آسوده تلفن همراه و یا هدفون خود را درون جیب کناری این کوله قرار داده و به صورت بی سیم آنها را شارژ کنند. به کمک این فناوری دیگر نیازی به حمل شارژر توسط کاربران نبوده و تنها با قرارگیری تلفن همراه درون این جیب الکترونیکی کار شارژ به صورت بی سیم اغاز می شود.

از طرفی نورپردازی داخلی این کوله کاربران را در نظم دهیه به محتویات داخلی کمک کرده و پیدا کردن اشیای موردنظر در تاریکی شب را برای کاربران بسیار سهل و آسان می کند.ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر