jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۱۲۷۲۶۱۲   ۱۰ مرداد ۱۳۹۹  |  ۰۰:۱۰

ماسک Breeze با بهره گیری از فیلترهای طلا ونقره ۹۹٪ از میکروبها و آلودگیها را فیلتر کرده و همزمان صورت را نیز خنک می کند.

این ماسک صورت دارای یک دستگاه تنفسی با فناوری خنک کننده است تا کاربران به کمک آن از گرمای طاقت فرسا ناشی از پوشیدن ماسک خلاص شده و تجربه ای لذت بخش از پوشیدن ماسک در شرایط کرونایی را تجربه کنند. به طور معمول با پوشیدن این ماسک فیلتر خنک کننده فعال شده و گرمای ناشی از تنفس در یک محیط بسته را حذف کرده و به هوایی خنک تبدیل می کند.


این فناوری سبک وزن همچنین دارای فیلترهای بازدم N۹۹ بوده و پس از فیلتر ۹۹٪ از آلودگیها، میکروبها و عوامل بیماری زا، هوایی تازه و سالم را به ریه ها منتقل می کند. مواد متشکله این ماسک از پلی استر و پلی امید بوده و پس از شستشو قابل استفاده مجدد است. اما موارد گفته شده تنها مریتهای این ماسک فناوارنه بشمار نمی رود. چرا که این فناوری با تجهیز به دو دریچه صوتی، برقراری تماس صوتی با دوستان و صحبت کردن با انها را بسیار اسان می کند.


این ماسک در هنگام دویدن کاربر صدای باد و محیط اطراف را فیلتر کرده و در هنگام برقراری تماس صوتی، صدایی واضح وشفاف را به تلفن همراه هدایت می کند.
این ماسک صورت در عین حال دارای تسمه های قابل تنظیم در قوس بینی و گوش بوده و پس از تنظیم یه صورت کاملا ارگونومیک به صورت کاربر متصل می شود.
ماسک خنک کننده صورت Breeze در حال حاضر در سایت کیک استارتر با قیمتی برابر ۳۹ دلار پیش فروش می شود. پیش بینی شده است این فناوری تا دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی به بازارهای جهانی عرضه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها