jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۶۳۵۸   ۰۱ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

عباس غزالی که برای اولین بار همراه همسرش در برنامه زنده حضور داشت، در گفت‌وگو با برنامه فرمول یک از دلایل ادامه نیافتن همکاری‌اش با حمید نعمت‌ا... پس از تجربه موفق وضعیت سفید گفته است: به تیم سریال وضعیت سفید سلام می‌کنم.

اگر پیشنهادی شود بررسی و کار می‌کنم ولی اخیرا پیشنهادی نداشته‌ام. البته در تله فیلم «به صرف شربت و شیرینی» جای کارگردان و نویسنده عوض شده بود و آقای نعمت‌ا... نویسنده و آقای مقدم‌دوست کارگردان بودند و من در این فیلم هم همکاری کردم. برای سریال «سرباز» آقای مقدم دوست هم به من زنگ زدند و من آن نقش را دوست نداشتم.
من دوره‌ای در مغازه برادرم در بازار که لوازم آرایشی بهداشتی را به صورت عمده می‌فروخت، کارگر بودم. من باید قفسه‌ها را می‌چیدم، از انبار بار می‌آوردم، اجناس را بسته‌بندی می‌کردیم و به شهرستان می‌فرستادیم. اگر بازیگر نمی‌شدم نجار می‌شدم و در صندوق عقب ماشینم پر از چوب است و اشکالی با چوب درست می‌کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج یکی از مهم‌ترین مواریث امام و انقلاب ماست که توانسته در مقاطع مختلف خدمات گسترده‌ای به ایران عزیز داشته باشد.

شرایط شکننده کرونا

شرایط شکننده کرونا

پس از ۲۳۴روز سرانجام دیروز‌‌ آمار فوتی‌ های ناشی از کرونا‌ دو رقمی شد و به عدد ۹۷ رسید؛ عددی که اولین‌بار در تاریخ ۲۴ اسفند ۹۸ و در نخستین روزهای التهاب‌آور کرونا نیز به ثبت رسیده بود.

گفتگو

بیشتر
سلبریتی‌ زده نیستیم

مژده لواسانی، مجری «بسته پیشنهادی» از ویژگی‌های برنامه‌ای می‌گوید بعد از مد‌ت‌ها با آن به تلویزیون بازگشته است

سلبریتی‌ زده نیستیم

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها