نوانما اخبار نوا کد خبر: ۱۱۷۶۷۷۶ ۲۶ آبان ۱۳۹۷  |  ۱۲:۲۶

کاوه یغمایی خواننده و آهنگساز نیمه آذرماه سال جاری تازه‌ترین کنسرت خود را در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می‌کند.

یغمایی در وزارت کشور می خواند

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین، کاوه یغمایی خواننده و آهنگساز ساعت ۱۹ و ۲۱ روزهای ۱۵ و ۱۶ آذرماه سال جاری پس از چندماه دوری از اجراهای زنده، تازه‌ترین کنسرت خود را در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می‌کند.

این خواننده که طی ماه‌های گذشته فعالیت چندانی در عرصه اجراهای زنده نداشت اسفند ماه سال گذشته تازه‌ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد کرد.

آخرین آلبوم یغمایی به عنوان خواننده سال 95 منتشر شد و در سال 96 هم آهنگساز آلبوم دیگران بود. همچنین آخرین قطعه موسیقیایی کاوه یغمایی تابستان 97 منتشر شد و مدتی از این خواننده برتر موسیقی راک و پاپ-راک اثری برای علاقه مندان منتشر نشد. اما در کنسرت آذر ماه علاوه بر دیدار هواداران با خواننده محبوب خود، یغمایی منتخب آثار خود را که در برگیرنده طیف گسترده ای از مخاطبان است، اجرا خواهد کرد.

یغمایی در کنسرت قبلی خود به همراه به همراه دیوید اسپایدل (David Spidel) نوازنده گیتارباس، برایان پالسن (Brian Poulsen) نوازنده گیتار الکتریک و شِین گالاس (Shane Gaalaas) روی صحنه رفت.

در این کنسرت علاوه‌بر اجرای قطعاتی از سه آلبوم اخیر کاوه یغمایی همچون «تردید»، «جاده»، «کوچه»، «منشور»، «پنجه‌های آواز»، «زخمی» و «خاطره بازی» برای طرفداران اجرا شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: