سیما - خاطره ها - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

خاطره ها
آرزوهای بربادرفته

گپی با زهرا داوودنژاد به مناسبت زادروز عسل بدیعی

آرزوهای بربادرفته

۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶

تولد آدم‌ها، نوید زندگی یک نفس است و تولد برخی نفس‌بخش برای چندین نفر. امروز زادروز زنده‌یاد عسل بدیعی، بازیگر تلویزیون و سینماست که عمرش با تازه کردن زندگی هفت نفر به پایان رسید.

خاطره‌ چشیدن طعم «میوه ممنوعه» + فیلم

خاطره‌ چشیدن طعم «میوه ممنوعه» + فیلم

۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۲

بی‌شک یکی از موسیقی‌ های خاطره‌انگیز تیتراژهای تلویزیونی، متعلق به سریال میوه ممنوعه است. این قطعه با آهنگسازی و صدای احسان خواجه امیری، ترانه‌ای زنده‌یاد افشین یداللهی به دلیل ارتباط نزدیک با محتوای سریال، هنوز هم برای بسیاری شنیدنی است.

در راه ماندگان

روایت‌های یک خبرنگار

در راه ماندگان

۱۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶

ما همیشه دنبال سوژه بودیم اما در این پیگیری‌ها و روزهایی که برای تهیه گزارش راهی پشت‌صحنه آثار می‌شویم، اتفاقات جالب برایمان کم نیفتاده است که خودشان یک پا سوژه هستند. در این بخش قرار است هر بار یکی از این روایت‌ها را برایتان تعریف کنیم.

خاطره

آنها که رفتند و ما که مانده‌ایم...

۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۰

راستش وقتی داشتم برای نگارش این یادداشت اطلاعات جمع می‌کردم؛ از طریق فشارآوردن به حافظه یا پرس‌وجو از همکاران خیلی قدیمی‌تر، فکر نمی‌کردم به یک چنین آمار و فهرست بلند و بالایی از درگذشتگان جام‌جمی برسم. فهرستی از نام‌ها که هر کدامشان کوله‌باری از خاطره و حسرت را روی دوش ما که مانده‌ایم، گذاشته است. جایشان در تحریریه، فنی و بخش‌های خدماتی خالی است. هر یک برای خود داستانی دارند اما در هر بخش و موقعیتی که بوده‌اند برای اعتلای روزنامه جام‌جمی که خواننده‌اش هستید، کوشیده‌اند.

«پاییز صحرا» یک سریال مدرن و متفاوت

۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵

«پاییز صحرا» یک اتفاق بود در تلویزیون برای زمان خودش؛ یک جابه‌جا کردن قواعد تعریف یا تحمیل شده. شاید بتوان عنوان مادر «ملودرام‌های تلویزیونی پس از انقلاب» را برازنده این سریال دانست. دعوای همیشگی مادرشوهر و عروس؛ جنگ ابدی شاید.

اینستاگردی

اخاذی از پیمان معادی و جواب بهرام رادان + عکس

۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲

پیمان معادی بازیگر مطرح سینما در اینستاگرامش با ابراز ناراحتی از سوء استفاده از نامش در این باره پستی منتشر کرد که بهرام رادان با کامنتی به او جواب داد.

نیازمندی ها