درباره فیلمی که خیلی‌ها از آن خاطره دارند

آقای حقدوست، کجایی...؟

۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۷

مشهور است که لحظه‌های تلخ، غم‌انگیز و توام با تراژدی ـ به سبب میزان اثرگذاری و رسوخ‌شان در ذهن و روح ـ تا مدت‌ها و شاید هم همیشه به یاد می‌مانند.

به مناسبت پخش مجموعه خاطره​انگیز «خانه ما» از آی فیلم

گوهر خیراندیش و یک خانه دوست‌ داشتنی

۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۷:۱۸

این روزها شبکه آی‌فیلم، مجموعه خاطره‌‌انگیز «خانه ما» را روی آنتن برده است؛ خانه ما، داستان‌هایی از زندگی یک خانواده شش نفره را روایت می‌کند؛ پدر خانواده ـ رضا بابک ـ استاد دانشگاه است و به همراه چهار فرزند و همسر خود ـ گوهر خیراندیش ـ ، در خانه‌ای ویلایی در یکی از شهرهای نزدیک پایتخت زندگی می‌کند.

پول‌باران «کت جادویی» در شبکه تماشا

۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۹

مجموعه تلویزیونی «کت جادویی» ساخته محمدحسین لطیفی پس از گذشت 15 سال از شبکه تماشا بازپخش می‌شود.

دونگ‌ئی؛ زنی شگفت‌انگیز در قصر

۰۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۴

مجموعه تلویزیونی «افسانه دونگ‌ئی» محصول سال 2010 شبکه تلویزیونی ام‌بی‌سی است.

تجدید خاطره با هادی و هدی در شبکه تماشا

۰۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۱

حتما واژه دهه شصتی یا دهه هفتادی را زیاد شنیده‌اید که هرکدام براساس خاطرات آنها دسته‌بندی می‌شوند؛ خاطراتی مشترک؛ خاطراتی که در زندگی همه آنها وجود دارد. در این میان دهه شصتی‌ها به دلیل شرایط خاص اجتماع نوستالوژی‌های بیشتری دارند.

ساختمان 85: سوژه جذاب وسوسه‌انگیز

۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۱

مجموعه‌های پلیسی سال‌هاست در شبکه‌های گوناگون تلویزیونی با بالاترین میزان مخاطب روبرو بوده و همواره بخش عمده‌ای از تولیدات سالانه شبکه‌های مذکور را تشکیل می‌دهند.

ورق زدن خاطرات در گفت‌وگو با یکی از بازیگران

«ساعت خوش» هنوز تازگی دارد

۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۱

نعیمه نظام‌دوست که این روزها دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه‌ی پا شده و مدتی در بیمارستان بستری بود،‌ با ابراز تاسف نسبت به خبر درگذشت علی سمنانی، تهیه‌کننده «ساعت خوش»، به بیان خاطراتی از این سریال که در سال 73 ساخته شده بود، پرداخت.

داستان ارباب و ارباب‌زاده‌ها در «پس از باران»

۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۲

سریال «پس از باران» بعد از سال‌ها از شبکه آی‌فیلم بازپخــــش می‌شود تا خـــاطرات اواخر دهه 70 و اوایل 80 دوباره زنده شود.

ماجراهای «خاله ریزه» در جنگل فانتزی

۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۴

مجموعه «خاله ریزه» هم در 50 قسمت تهیه و تولید شد. به دلیل طولانی بودن زمان اپیزودهای مجموعه، در برخی از کشورها «خاله ریز» تبدیل به قسمت‌های کوتاه‌تری تبدیل شد و پخش آن تا حدود 130 اپیزود هم ادامه یافت.

یادی از «مهمان مامان»

صمیمیت در حوالی سفره عفت خانم

۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۶

هفته گذشته برای چندمین بار شاهد پخش فیلم مهمان مامان ساخته داریوش مهرجویی از تلویزیون بودیم؛ فیلمی خاطره‌انگیز که سال 1382 ساخته شد و تحسین منتقدان و مخاطبان خاص و عام را برانگیخت. مهمان مامان از آن دست فیلم‌هایی است که تلویزیون، آن را در مناسبت‌های مختلف روانه آنتن می‌کند؛ فیلمی که مادری فداکار و مهربان را نشان می‌دهد و برای پخش در روز مادر مناسب است.

قبلی۵بعدی