بازی موبایلی موردعلاقه سردار آزمون

سردار هنوز عاشق اسب است. او دیوانه اسب هایش است! سردار حتی در اپل استور گوشی همراهش بازی های مربوط به اسب ها را دانلود و به تنهایی بازی می‌کند.
کد خبر: ۹۷۷۹۲۶
بازی موبایلی موردعلاقه سردار آزمون

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از تابناک، بازیکن تیم ملی فوتبال روسیه در مصاحبه با خبرگزاری ورزشی چمپیونات این کشور اظهارات جالبی درباره سردار آزمون بیان کرده است.
فدور کوردیاشوف، بازیکن ۲۹ ساله باشگاه روستوف و تیم ملی فوتبال روسیه که با سردار آزمون و سعید عزت اللهی، دو ملی پوش جوان ایرانی هم تیمی است مصاحبه ای مفصلی با خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه انجام داد.
کوردیاشوف در بخشی از این مصاحبه پیرامون سردار آزمون گفت: او در تیم روبین کازان خوب بود و الان فقط در حال رشد کردن است. سردار بازیکن جوانی است که ۲۱ سال سن دارد و در این شرایط سنی بسیاری از بازیکنان در باشگاه های اروپایی در بالاترین سطح بازی می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به خصوصیت های ملی پوش ایرانی اظهار داشت: سردار در تمرینات روستوف به قربان بردیف گوش می‌دهد و خوب کار می‌کند. همیشه مثبت و شوخ طبع است. سردار هنوز عاشق اسب است. او دیوانه اسب هایش است! سردار حتی در اپل استور گوشی همراهش بازی های مربوط به اسب‌ها را دانلود و به تنهایی بازی می‌کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها