jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۹۴۷۵۵۰ ۳۱ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۷:۵۰

با توجه به نبود جک ۳.۵ میلی‌متری صدا در آی‌فون‌های ۷ و ۷ پلاس، کاربران یا باید از تبدیل لایتنینگ به جک ۳.۵ میلی‌متری استفاده کنند، یا از ایرپادهای مجهز به پورت لایتنینگ و یا از ایرپادهای بی‌سیم خود اپل. اما به تازگی مشکلی در ایرپادهای مجهز به لایتنینگ کشف شده که استاندارد جدید اپل را هم دچار مشکلاتی کرده است.

مشکلی جدید در آی‌فون که اپل نیز آن را تایید کرد

به گزارش جام جم آنلاین از آی‌تی رسان ، بر اساس آن چه که در بیزینس اینسایدر اعلام شده، به نظر می‌رسد به دلیل مشکل نرم افزاری، کلیدهای تنظیم صدا در ایرپادهای لایتنینگ پس از چند دقیقه از اتصال آن‌ها به آی‌فون از کار می‌افتند. البته در بخش پخش صدا مشکلی وجود ندارد ولی نمی‌توان آن را کنترل کرد، به این معنی که نمی‌توانید به تماس‌های تلفنی پاسخ دهید، میزان صدا را تنظیم کنید، سیری را فعال کرده و یا موزیک را عوض کنید.

مشخص نیست که دقیقا چه چیز باعث این مشکل شده است،‌ اما با توجه به این که وب‌سایت بزرگی مانند بیزنس اینسایدر این خبر را ذکر کرده است، به نظر می‌رسد ایرپادهای زیادی دچار این مشکل شده باشند و تا به حال راه حلی برای این مشکل پیدا نشده باشد، به جز قطع اتصال ایرپادها و وصل مجدد آن‌ها به گوشی که آن هم موقتی است.

اما خبر خوش این است که اپل از این مشکل آگاه است و تلاش می‌کند تا آن را برطرف کند. بر اساس آن چه یکی از کارمندان این کمپانی به بیزینس اینسایدر گفته، این مشکل با ارائه یک به‌روزرسانی در آینده حل خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر