پروژه گرفتن بازوبند کاپیتانی استقلال از رحمتی!

سوژه شگفت‌انگیز استقلالی ها

عده ای پیشنهاد داده اند که بخاطر تمرکز شماره یک، کاپیتانی آبی ها به بازیکن دیگری داده شود اما آنها فراموش کرده اند که رحمتی بر سر همین بازوبند اختلافاتی با جواد نکونام پیدا کرد و بعید است از این جایگاه در سال های پایانی فوتبالش استعفا دهد.
کد خبر: ۹۴۵۰۴۸
سوژه شگفت‌انگیز استقلالی ها

مهدی رحمتی فصل خوبی را سپری نمی کند. در حقیقت او سومین سال ناموفقش را سپری می کند. درست از زمانی که به پیکان پیوست تا همین امروز ، دیگر آن نامبروان همیشگی نبوده اگرچه چون استانداردش از 90 درصد گلرهای ایرانی دیگر، بالاتر است هیچگاه مورد نقد واقع نشده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تابناک، مهدی رحمتی که سالهاست بخاطر یک اشتباه شخصی و رفتار غیرحرفه ای دستکش تیم ملی را از دست داد، این فصل در پنج بازی شش گل دریافت کرده است و کلین شیت هم نداشته است.

اما همین آغاز نامطلوب باعث شده حتی خبرنگاران استقلالی هم به او نقدهای جدی وارد کنند و در این میان عده ای خواستار گرفتن بازوبند کاپیتانی از او شوند تا راحت تر به وظیفه اش یعنی بسته نگه داشتن دروازه آبی ها برسد!

آنها می گویند مرد استثنایی دروازه آبی ها زمانی این فشار را بر روی خود تحمل کرده که قرار شده قهرمان تیمش باشد. فرمانده باشد و نقشی فراتر از یک ناجی استثنایی بازی کند. اینکه باید ذهنش را غیر از تمرکز روی دروازه بانی به مسئولیت های مهمتری در مقام بزرگتر تیم ایفا کند. اینکه کاپیتان باشد.

سید مهدی اگرچه در کارش استاد است اما مرد جنگیدن در قامت یک فرمانده نشان نداده. او این روزها باید با کلامش ، با چهره اش و با ابهتش در قامت فرمانده ، بار استقلال را به دوش بکشد اما انگار آن چند سانتی متر پارچه روی بازو ، دارد فشار روی کاپیتان را چنان زیاد می کند که توانایی همیشگی اش را هم از دست بدهد. مهدی که قرار بود بازوی راست منصوریان در فصل جدید باشد، تا اینجای کار نتوانسته کار را طوری برای تیم در آورد که حالا منصوریان روی لبه پرتگاه نباشد. سقوطی که اگر اتفاق بیفتد ، یک نسل از مربیان جوان ایران را می سوزاند.

این عده آرزو دارند کاش مهدی یا به خودش این بار سنگین مسئولیت را به دیگری واگذار کند و سعی کند همان گلر بی نظیر باشد. اگر هم او این کار را نمی کند ، بزرگترهای دیگر تیم این خواسته را از او داشته باشند.

آنها فراموش کرده اند که رحمتی بر سر همین بازوبند اختلافاتی با جواد نکونام پیدا کرد و بعید است از این جایگاه در سال های پایانی فوتبالش استعفا دهد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها