jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۴۳۷۱۳   ۲۰ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۳:۱۶

شبکه رادیویی سلامت به مناسبت عید سعید قربان برنامه های شاد و مفرحی را از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می کند.

جشن عید قربان در رادیو سلامت

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رادیو سلامت، به مناسبت عید فرخنده قربان، شبکه رادیویی سلامت از ساعت 30 دقیقه بامداد با تدارک برنامه های شاد و مفرح همراه مخاطبان است.

از جمله این برنامه ها می توان به«پشت پلک صبح» کاری از گروه خانواده این شبکه رادیویی اشاره کرد که به مناسبت عید قربان 21 شهریور ماه، از ساعت 30 دقیقه بامداد به مدت 120 دقیقه با حضور حجت الاسلام غیاث، کارشناس مذهبی؛ دکتر فرض، روانشناس؛ دکتر مظفری، جامعه شناس و موضوع «حضور و یاد خدا در زندگی» به روی آنتن می رود.

«قاصدک»عنوان برنامه ای از گروه خانواده رادیو سلامت نیز روز یکشنبه ـ 21 شهریورماه از ساعت 21 به مدت 15 دقیقه به بیان قصه «جشن عید قربان و باد کردن بادکنک» می پردازد.

«صبح و زندگی» عنوان برنامه ای از گروه بهداشت و تندرستی این شبکه رادیویی است که روز یکشنبه ـ 21 شهریور ماه از ساعت 7:05 به مدت 80 ذقیقه با حضور دکتر بوالهری، روانپزشک به این پرسش که «نیایش و یاد خدا در روحیه شما چه تأثیری می گذارد؟» پاسخ می دهد.

همچنین این برنامه روز دوشنبه ـ 22 شهریورماه با حضور دکتر مینو اسدزندی، عضو کمیته سلامت معنوی فرهنگستان علوم پزشکی به موضوع «سلامت معنوی؛ هدیه به خدا» می پردازد.

«به رنگ زندگی» کاری از گروه بهداشت روان این شبکه رادیویی روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ 21 و 22 شهریور ماه با حضور دکتر علیرضا شریفی یزدی، جامعه شناس و دکتر مینا پورفرخ، روان شناس به موضوع «مهارت همدلی» خواهد پرداخت.

برنامه«خونه زندگی» کاری از گروه خانواده رادیو سلامت نیز روز یکشنبه ـ 21 شهریور ماه از ساعت 10:30 به مدت 80 دقیقه با حضور دکتر حمیدرضا بابامرادی، روانشناس به بررسی «نقش دعا و نیایش در آرامش اعضای خانواده» خواهد پرداخت.

«فراسو» عنوان برنامه ای از گروه بهداشت و تندرستی این شبکه رادیویی، روز دوشنبه ـ 22 شهریور ماه از ساعت 8:30 به مدت 30 دقیقه با حضور دکتر داریوش جهان پیما، مدیرکل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های دامی سازمان دامپزشکی کشور به بیان «توصیه های بهداشتی ذبح و مصرف گوشت دام» می پردازد.

همچنین «تا بیکران» ویژه برنامه اذان گاهی رادیو سلامت از ساعت 12:40 به موضوع مرتبط با روز عید قربان خواهد پرداخت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

خبرگزاری بلومبرگ خبر داده‌است مقامات آمریکایی پیش‌ نویس قطعنامه‌ای را تهیه کرده‌اند که هدف آن انتقاد از ایران به دلیل افزایش فعالیت‌های هسته‌ای است و از ایران می‌خواهد به طور کامل با بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی همکاری کند.

نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

گفتگو

بیشتر
مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

مشهد؛ دهه شصت

گفت‌وگو با کارگردان، نویسنده و بازیگران سریال «نوروز رنگی» که ایام عید روی آنتن شبکه ۵ خواهد رفت

مشهد؛ دهه شصت

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر