jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۰۸۱۳۶   ۰۶ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۱:۴۹

تراکتورسازی در برابر تیمی ضعیف از امارات شکست خورد و حذف شد. خیلی‌ها تلاش کردند از این باخت حماسه بسازند، اما حقیقت این است که تراکتورسازی با لشکری از ستاره‌های برتر لیگ (ایرانی و خارجی) در برابر تیمی ضعیف شکست خورد و از دور کنار رفت.

تبریز برد، تراکتور باخت

النصر آن‌قدر ضعیف بود که سپاهان بحران‌زده این فصل در دور گروهی 2 بر صفر این تیم را شکست داد. چرا باید برای برد 3 بر یک تراکتور، حماسه‌سازی کنیم؟

گزارشگر تبریزی می‌گفت النصر در دو بازی رفت و برگشت مقابل تراکتور، تنها پنج موقعیت گل داشت که هر پنج موقعیتش را گل کرد، اما تراکتور از 20 موقعیت چهار گل زد.

آیا برای این آمار نگران‌کننده باید جشن بگیریم؟! این که تیمی از پنج موقعیتش پنج گل می‌سازد و صعود می‌کند... و تیمی با داشتن 20 موقعیت گل حذف می‌شود، اساسا خوب است یا فاجعه؟

النصر در هر دو بازی رفت و برگشت باید شکستی سنگین را متحمل می‌شد اگر تفکری علمی و تاکتیکی بر تراکتور حاکم بود. آنها که تلاش دارند از خود اسطوره بسازند، می‌خواهند یک حقیقت محض را از مردم مخفی کنند.

آنها با تیمی که بشدت لبریز از ستاره بود، قهرمانی لیگ را از دست دادند و حتی سهمیه آسیا نگرفتند و حالا هم از آسیا حذف شده‌اند. بد نیست دوستانی که استاد دفن حقایق هستند، با مردم صادقانه حرف بزنند.

تنها نکته مهم بازی تراکتور ـ النصر، حضور تماشاگران پرشور تبریزی بود که دوباره رونق را به فوتبال تبریزی برگرداند. البته انگار در طالع این تماشاگران نوشته شده هر بار که حضوری پرشور دارند باید قربانی شدن تیم خود را ببینند. آن از بازی با نفت در آخرین دیدار دو فصل قبل و این هم از بازی با النصر.

علی جوادی

دبیر گروه ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایرانی
-
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۷
كاملا با شما موافقم . واقعا حیف از پول ملت كه به جیب این مربی و بازیكنها ... می رود . تیمهای تراكتور و ذوب آهن آبروی فوتبال ایران را بردند چون هردو در برابر تیمهای اماراتی كه باید 3 گل از فوتبال ایران عقب باشند مفتضحانه باختند و حذف شدند . متاسفانه تیمهای ایرانی فرق بین بازیهای حذفی و گروهی را نمی فهمند . آنها در طول فصل خودشان را می كشند كه سهمیه آسیا بگیرند و سپس در همان مراحل اولیه حذف شوند . عجب كار شاقی ؟!!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر