jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۸۹ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یک عکس، یک متن

زندگی پردرد در جاسک

دو روستای گوا و سلیمانی از توابع بخش مرکزی شهرستان جاسک فاقد هرگونه امکانات اولیه، جاده، بهداشت و آب هستند که زندگی پردردی دارند.

به گزارش مشرق در این دو روستا نشانی از صنعت و زندگی ماشینی وجود ندارد و رسیدن به این دو روستا با پنج ساعت پیاده‌روی امکان‌پذیر است که جمعیت هر دو روستا 54 نفر است. این دو روستا د ر 110 کیلومتری بندر جاسک قرار دارد.

یادی از هنرمندی پیشکسوت

عبدالله اسکندری عکسی از تست گریم مرحوم بابافاضل منتشر کرد. این بازیگر اصفهانی سال 91 در صد سالگی دارفانی را وداع کرد. او در سریال‌هایی مانند بوعلی سینا، روزی روزگاری، هشت بهشت و... بازی کرده است.

پل شیشه‌ای در چین

برای پارک ملی چین پل شیشه‌ای طراحی شده که هنگام عبور از روی آن می‌توان زیبایی‌های طبیعت را دید و از آن لذت برد؛ لذتی که با هیجان نیز همراه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر