jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۰۲۹۱۹ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

امیدواریم برای هیچ‌کس چنین شرایطی پیش نیاید، اما ممکن است در شرایطی قرار بگیریم که بخواهیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن نزدیکان خود را از خطری که ما را تهدید می‌کند، مطلع کنیم. برای چنین کاری اولین راهی که به ذهن می‌رسد این است که گوشی خود را از جیب بیرون آورده، شماره دوستان و آشنایان خود را گرفته و مساله را به آنها بگوییم. اما همین کار به ظاهر ساده در یک موقعیت غیرمعمولی می‌تواند یک دردسر بزرگ باشد.

با استفاده از این گجت امنیت خود را تضمین کنید!

به گزارش جام جم کلیک ، گجت پوشیدنی Revolar، یک تگ کوچک و ساده است که می‌تواند به‌صورت بچ سینه، جاسوئیچی و... همیشه نزدیک شما باشد و در لحظه خطر، وظیفه اطلاع‌رسانی به نزدیکانتان را به‌عهده بگیرد. فقط کافی است در زمان لازم دو بار روی صفحه این گجت ضربه بزنید تا یک پیام متنی به افرادی که از قبل تعیین کرده‌اید، ارسال شود. همچنین Revolar موقعیت دقیق جغرافیایی شما را روی گوگل مپ نشان می‌دهد تا پیدا کردن شما برای دیگران راحت‌تر باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر