jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۰۱۲۴۴ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۰:۵۸

اسطوره بزرگ منچستریونایتد به پسرش بابت قهرمانی در لیگ برتر انگلیس تبریک گفت.

تبریک اسطوره به پسرش

به گزارش جام جم ورزشی ، پیتر اشمایکل تا دیروز درباره قهرمانی لسترسیتی در لیگ برتر انگلیس حرفی نمی زد با اینکه پسرش کاسپر در این تیم بازی می کند. کاسپر که راه پدرش را دنبال کرده و دروازه بان شده است دیروز قهرمانی شیرین و تاریخی با لسترسیتی را در لیگ برتر انگلیس تجربه کرد.

پیتر تا دیروز سکوت کرده بود و هرگز درباره احتمال قهرمان شدن تیم پسرش چیزی نمی گفت اما امروز در توئیتر به پسرش تبریک گفت. او به کاسپر و هم تیمی هایش بابت قهرمانی لسترسیتی تبریک گفت.

پیتر از کودکی کاسپر را به محل تمرینات منچستریونایتد می برد. آن زمان کسی فکرش را هم نمی کرد کاسپر کوچک همانند پدر اسطوره ای اش تبدیل به یک دروازه بان موفق شود. البته کاسپر برای اینکه همانند پدرش یک اسطوره تمام عیار شود به زمان زیادی نیاز دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر