jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۹۷۱۸۰ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۲۹

جدول قیمت انواع سکه و ارز روز سه‌شنبه در بازار منتشر شد.

جدول قیمت سکه و ارز 31 فروردین 95
به گزارش جام جم آنلاین ، نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید امروز سه‌شنبه در بازار یک میلیون و ۲۸ هزار تومان، طرح قدیم یک میلیون و ۲۶ هزار و ۵۰۰ تومان، نیم سکه ۵۴۳ هزار تومان، ربع سکه ۲۸۸ هزار تومان و سکه گرمی ۱۹۳ هزار تومان اعلام شد.

همچنین نرخ هر گرم طلای زرد ۱۸ عیار در بازار داخلی ۱۰۴ هزار و ۶۶۰ تومان و نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۴۳ دلار است.

در همین حال، صرافان بازار ارز نرخ هر دلار آزاد را برای فروش ۳۴۶۰ تومان، هر یورو را ۳۹۴۳ تومان، هر پوند را ۴۹۶۰ تومان، لیر ترکیه ۱۲۴۳ تومان و درهم امارات را ۹۴۹ تومان اعلام کردند.

جدول قیمت سکه و ارز در روز سه‌شنبه

(قیمت‌ها به تومان)

نوع سکه قیمت بازار
سکه‌ تمام‌ طرح‌ جدید ۱۰۲۸۰۰۰
سکه‌ تمام‌ طرح‌ قدیم ۱۰۲۶۵۰۰
نیم سکه ۵۴۳۰۰۰
ربع سکه ۲۸۸۰۰۰
سه گرمی ۱۹۳۰۰۰
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۰۴۶۶۰
نوع ارز
دلار ۳۴۶۰
یورو ۳۹۴۳
پوند ۴۹۶۰
درهم ۹۴۹
لیرترکیه ۱۲۴۳

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر