jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۹۳۳ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیر خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال گفت: افزایش دبی رودخانه تجن و بالا آمدن آب، موجب صدمه به لوله انتقال گازوئیل و ورود گازوئیل به رودخانه تجن شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، هوشنگ رشیدی افزود: مسئولان سد شهید رجایی ساری برای مهار آب ورودی به مخزن این سد، امروز دریچه‌های این سد را باز کردند که موجب افزایش آب و طغیان رودخانه در مناطق دشت شد.

وی اظهار کرد: افزایش آب موجب شسته شدن دیوار رودخانه در پایین دست و حمل سنگ‌های بزرگ شد که بر اثر برخورد این سنگ‌ها، خط لوله انتقال گازوئیل در منطقه میان لاک‌دشت و پایین دزا شکسته شده است.

وی افزود: با تلاش مأموران و بستن شیرهای کنترل، از نفوذ بیشتر گازوئیل به رودخانه تجن جلوگیری شد. رشیدی اعلام میزان خسارت را به بررسی بیشتر منوط کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر