jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۹۶۱۰۲   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۵۳

صدها اپلیکیشن در فروشگاه آنلاین گوگل پلی وجود دارد که ادعا می کنند قادر به بهبود عملکرد دستگاه های اندرویدی هستند، اما تعداد محدودی از آنها واقعأ موثر هستند. بسیاری از این اپلیکیشن ها در واقع Task Killer هایی هستند که به دروغ ادعا دارند باعث سریع تر شدن عملکرد گوشی شما می شوند، اما حقیقت این است که انجام این کار به سادگی فشردن یک دکمه و بهبود ناگهانی عملکرد گوشی نیست.

سرعت گوشی خود را با این اپلیکیشن ها افزایش دهید

به گزارش جام جم کلیک ، امروز قصد داریم سه مورد از برترین اپلیکیشن های بهبود دهنده عملکرد دستگاه های اندرویدی را معرفی کنیم.

برای پاکسازی فایل ها: اپلیکیشن DU Speed Booster

اپلکیشن دو اسپید بوستر به دنبال اپلیکیشن هایی می گردد که در پردازش های پس زمینه گوشی شما جای گرفته اند و نسبت به پاکسازی آنها اقدام می کند. همچنین، قابلیت مدیریت پردازش های سیستمی و اپلیکیشن های اتو استارت را نیز دارد و میت واند اطلاعات غیر ضروری و جانبی این اپلیکیشن ها را پاک کند. از قابلیت های دیگر این اپلیکیشن این است که به شما امکان حذف اطلاعات کش شده و بی مصرف اپلیکیشن ها را می دهد، درن تیجه فضای آزاد بیشتری روی گوشی در اختیار خواهید داشت.

اولین چیزی که در این اپلیکیشن توجه شما را به خود جلب می کند ،طراحی رابط کاربری آن است. طراحی این اپلیکیشن با رنگ ملایم بنفش و مدرن خود باعث می شود از کار با آن لذت ببرید.

گشت و گذار در میان منوهای آن نیز ساده است. همچنین می توانید آن را طوری تنظیم کنید که هر زمان گوشی شما به پاکسازی نیاز داشت، شما را آگاه کند.

اگرچه پرکاربردترین قسمت این اپلیکیشن، بخش پاکسازی آن است، ولی قابلیت های دیگری را نیز در اختیارتان قرار می دهد که از جمله آنها می توان به افزایش عمر باتری، امکان مدیریت برنامه ها، اجرای آزمایش های تشخیص سرعت و روش هایی برای ارتقای امنیت گوشی اشاره کرد.

قابل اطمینان ترین اپلیکیشن: Greenify

این اپلیکیشن باعث می شود برنامه های نصب شده روی گوشی وارد حالتی مشابه hibernation شوند تا میزان پردازش های پس زمینه کاهش پیدا کند. Greenify اپلیکیشنی ساده، قدرتمند و کارآمد است. اما هنگام استفاده از این برنامه به خاطر داشته باشید که اپیلیکیشن های محبوب و ضروری خود را از فهرست hibernate خارج کنید.

بهترین قابلیت Greenify این است که می تواند مانند قابلیت Doze در اندروید مارشملو عمل کند. این قابلیت باعث کاهش مصرف باتری می شود.

انجام همه چیز با یک کلیک: Android Assistant

اگر می خواهید همه کارها تنها با یک اشاره انجام شوند، پیشنهاد ما برنامه Android Assistant است. با استفاده از این برنامه، کنترل کامل فایل ها و تنظیمات، پردازنده ،رم، کارت حافظه SD و باتری گوش را در اختیار خواهید داشت.

این برنامه قابلیت مدیریت پردازش ها را نیز دارد، حافظه کش را پاکسازی می کند، میزان مصرف باتری را کاهش می دهد و فایل ها را مدیریت می کند، و در کنار همه این قابلیت ها گزینه ای را ارائه می کند که تنها با یک کلیک، وضعیت کلی گوشی را بهبود می دهد.

منبع: تک شات

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر