jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۹۴۲   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

امیرعلی نبویان با کسب 702 هزار و 65 رای از مجموع آرای مردمی، عنوان برنده مسابقه لباهنگ برنامه خندوانه را کسب کرد. این مجری و نویسنده جوان که در فینال گلچینی از سه قطعه محسن چاوشی را اجرا کرده بود، توانست ارشا اقدسی و اشکان خطیبی را پشت‌سر گذاشته و در صدر انتخاب مخاطبان خندوانه بایستد.

مخاطبان و دوستداران لباهنگ پنج روز فرصت داشتند تا به منتخب خود رای بدهند.

پس از نبویان، ارشا اقدسی و اشکان خطیبی به ترتیب با 461 هزار و 49 و 165 هزار و 785 رای در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در برنامه پنجشنبه شب خندوانه، رامبد جوان با اشاره به ثبت بیش از هفت میلیون رای علاقه‌مندان در این مسابقه لباهنگ گفت: ما قصد نداشتیم که تا آخر سال این‌طور لباهنگ و برنامه را پخش کنیم و آن‌قدرها هم یک تخته‌مان کم نیست، بلکه برای تفریح و ایجاد بهانه شادی در ایام عید این تصمیم را گرفتیم و باز هم از حمایت‌های شما ممنونم.

در ادامه مهمانانی که همه از شرکت‌کنندگان لباهنگ بودند، در استودیو حاضر شدند.

امیرحسین مدرس، علی لک‌پوریان، علیرضا کمالی، امیرحسین رستمی و میلاد کی‌مرام به عنوان سری اول مهمانان روی صحنه آمدند. بعد از یک رفت و برگشت، جوان، علی زندوکیلی را دعوت کرد و ضمن درخواست اجرای قطعه‌ای از او خواست تا آنها را در عملیات محیرالعقول اهدای جوایز یاری کند. بعد از این هم مهمانان همراه جناب خان دوباره حاضر شدند و کی‌مرام پیراهن تیم ملوان را به او هدیه کرد.

جناب خان هم ضمن تشکر پس از آن که رامبد او را دوست خود خواند، اعلام کرد مساله این رفاقت را در جوامع تکذیب کرده و حالا هم در رسانه‌ها قصد تکذیب دارد.

نبویان هم بعد از حضورش روی صحنه به درخواست جوان آرزو کرد که بعد از سلامتی، خدا این سعه صدر را بدهد که اخلاق را پاس بداریم و به هم احترام بگذاریم.

در ادامه، سالار عقیلی روی صحنه آمد و ضمن خواندن قطعه «خوشه‌چین»، از اجرای خوب اقدسی و خاطره شبی گفت که در فرودگاه با وجود این‌که از گیت رد شده بود، با شنیدن قطعه «ایران» از داخل سالن مجددا بازمی‌گردد و تا آخر اجرای ارشا اقدسی را با آن جلوه‌های ویژه در حالی می‌بیند که همه سوار هواپیما شده بودند.

نبویان جایزه‌اش را از دست سالار عقیلی گرفت و ضمن تشکر از مردم آمل و مازندران گفت: من هم نیمی از این هدیه را به زخم زندگی‌ام می‌زنم و باقی را به مرکز توانبخشی آمل اهدا می‌کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر