jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۵۳۳۵ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۴۸

مالدینی ها تمام شدنی نیستند. بعد از چزاره و پائولو حالا نوبت به کریستین پسر نوجوان خانواده است تا بازوبند میلان را به بازو ببندد.

سومین مالدینی هم کاپیتان شد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، کریستین مالدینی پسر پائولو مالدینی اسطوره میلان و نوه چزاره مالدینی سرمربی اسبق و تازه درگذشته میلان و تیم ملی ایتالیا به عنوان کاپیتان جدید تیم زیر 19 ساله های میلان انتخاب شد.

این سومین نسل از خانواده مالدینی هاست که در میلان کاپیتان می شود.... مالدینی ها تمام نشدنی هستند:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر