jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۹۴۹۹۵   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۴۱

در راستای گسترش فرآیندهای اطلاع رسانی نوین به مشتریان، هوشمندسازی خدمات و همچنین معرفی بهینه تمبر به مخاطبان و علاقه مندان، نرم افزار «تمبر» که از طریق اتصال به شبکه اینترنت قابل نصب بر روی تلفن همراه است از سوی شرکت پست تهیه شد.

با نصب این اپلیکیشن تمبر شناس شوید!

به گزارش جام جم کلیک ، این برنامه کاربردی بر روی تلفن های همراه مجهز به سیستم عامل اندروید قابل نصب است و کاربران می توانند با نصب آن از اطلاعات مربوط به تمبر و تمبرشناسی مطلع شوند. این اپلیکیشن از ۵ بخش اصلی تشکیل شده که شامل گالری تمبر، کتابچه تمبر، گزیدگان، واژگان و جستجو است.

در بخش «گالری تمبر» کاربران به تمامی تمبرهای مختلف منتشر شده ایران دسترسی خواهند داشت؛ در این بخش تمبرهای دوره های مختلف تاریخی و همچنین تمبرهای جاری به نمایش گذاشته شده است.

کتابچه تمبر نیز اطلاعات کلی در خصوص تاریخچه تمبر، تعریف تمبر، انواع تمبر، روش های چاپ تمبر و روش گرد آوری تمبر را برای کاربران به زبان ساده فراهم آورده است؛ درخصوص بخش «گزیدگان» نیز این بخش به معرفی جدول تمبرهای یادگاری، جدول تمبرهای پستی، مشاهیر تمبر ایران، کتب تمبر فارسی، سایت های تمبر ایرانی، سایت های تمبر خارجی و معرفی انجمن تمبر ایران می پردازد.

منبع: موبنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر