jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۹۳۹۷۴ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۵:۲۲

هفته آینده نمایندگان کمپانی بوئینگ برای مذاکره با ایران‌ایر به ایران می‌آیند.

بوئینگ برای مذاکره به ایران می‌آید

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، روابط عمومی این ایرلاین با اشاره به گسترش همکاری شرکت‌های هواپیمایی ایران با شرکت‌های تولید کننده هواپیما‌، اعلام کرد: در ادامه برخی تصمیمات و اقدامات شرکت‌های تولید کننده در صنعت هواپیمایی‌ و برخی گشایش‌ها پس از اجرای برجام، هفته آینده هیأتی از طرف شرکت بوئینگ‌ در ایران حضور می‌یابد.

بنابراین گزارش این هیأت ‌ابعاد همکاری‌های احتمالی در راستای پشتیبانی ناوگان فعلی را با حضور مدیران ارشد هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» و مدیران ارشد سایر شرکت‌های هواپیمایی ایرانی در بخش خصوصی، بررسی خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر