jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۹۳۹۷۴   ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۵:۲۲

هفته آینده نمایندگان کمپانی بوئینگ برای مذاکره با ایران‌ایر به ایران می‌آیند.

بوئینگ برای مذاکره به ایران می‌آید

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، روابط عمومی این ایرلاین با اشاره به گسترش همکاری شرکت‌های هواپیمایی ایران با شرکت‌های تولید کننده هواپیما‌، اعلام کرد: در ادامه برخی تصمیمات و اقدامات شرکت‌های تولید کننده در صنعت هواپیمایی‌ و برخی گشایش‌ها پس از اجرای برجام، هفته آینده هیأتی از طرف شرکت بوئینگ‌ در ایران حضور می‌یابد.

بنابراین گزارش این هیأت ‌ابعاد همکاری‌های احتمالی در راستای پشتیبانی ناوگان فعلی را با حضور مدیران ارشد هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» و مدیران ارشد سایر شرکت‌های هواپیمایی ایرانی در بخش خصوصی، بررسی خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر