jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۸۹۳۵۲۳   ۱۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۳۴

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: دبیر یکی از دبیرستانهای پسرانه استان اقدام به تشریح یک خرگوش زنده در حین تدریس درس زیست شناسی کرده است.

تشریح خرگوش زنده در کلاس زیست شناسی!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی محیط زیست همدان، محمدرضا محمدی با اشاره به برخورد قانونی با مدیر دبیرستانی که خرگوش زنده در آن تشریح شده، گفت: با دبیر این دبیرستان که اقدام به تشریح خرگوش زنده در کلاس درس کرده است نیز برخورد قانونی می شود.

وی با ذکر اینکه علت این موضوع در دست بررسی است اضافه کرد: مسئولان اداره کل آموزش و پرورش استان نیز باید با خاطیان برخورد کنند.

مدیرکل محیط زیست همدان اظهار کرد: این اقدام ناشایست موجب ناتمام ماندن ماموریت خارج از استان بنده شده و پس از شنیدن این موضوع از فعالان محیط زیست، برای پیگیری دقیق موضوع به استان بازگشتم.

محمدی افزود: پس از رایزنی با مدیرکل آموزش و پرورش، وی نیز با ابراز تاسف از این اقدام، از بررسی موضوع و معرفی خاطیان به هیات تخلفات اداری در صورت اثبات این موضوع خبر داد.

وی افزود: از مدیرکل آموزش و پرورش استان درخواست شده علاوه بر سایر اقدامات تنبیهی، نسبت به عزل مدیر مدرسه نیز اقدام کند تا دیگر شاهد این اقدامات خلاف عرف اخلاقی در جامعه نباشیم.

روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان همدان در گزارشی اعلام کرد که مدیر دبیرستان از کار تعلیق و دبیر خاطی نیز به اداره تخلفات اداری آموزش و پرورش معرفی شده است.

منبع: ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.