گفت‌وگویی متفاوت با رهبر ارکستری که نمی‌خواهد خودش را تکرار کند

حکایت 65 سال عاشقی با لوریس چکناواریان

بلیت 12 اجرای صحنه‌ای جشنواره‌ی موسیقی فجر که از طریق سه سامانه در حال فروش‌ هستند، به پایان رسید.
کد خبر: ۸۷۸۷۵۵
12 گروه موسیقی پرفروش «فجر»

به گزارش جام جم نوا و به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر، کاوه یغمایی که برای اولین‌بار به جشنواره‌ی موسیقی فجر آمده و قرار است که در دو سانس روی صحنه برود، در همان ساعت‌های ابتدایی فروش، بلیت‌های سانس دوم اجرایش تمام شد و بلیت‌های سانس اول اجرایش در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی نیز روبه اتمام است.

احسان خواجه‌امیری اولین خواننده‌ی پاپ حاضر در جشنواره است که بلیت‌های اجرایش در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تمام شده است.

لوریس چکناواریان هم که قرار است با ارکستر ملی ایران روی صحنه برود، اجرایش در تالار وحدت با استقبال مواجه شده و تمام بلیت‌هایش فروش رفته است.

یکی دیگر از اجراهای پرمخاطب جشنواره‌ی موسیقی فجر، کنسرت گروه «وزیری» به سرپرستی کیوان ساکت و خوانندگی سالار عقیلی است که از نخستین ساعت‌های فروش بلیت، با استقبال مواجه و بلیت‌هایش تمام شد.

این در حالی است که در بخش موسیقی تلفیقی گروه‌های «داماهی» و «کامنت» گوی سبقت را از هم‌تایان‌شان ربودند و تمام بلیت‌های اجرای‌شان به فروش رفت.

یکی از رویدادهای قابل توجه، فروش کامل بلیت‌های یک گروه موسیقی نواحی به نام «آوای موج» است که قرار است در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه برود.

انزو فاواتا هنرمند ایتالیایی هم که در زمینه‌ی موسیقی جَز فعالیت می‌کند و قرار است، اجرایش را در تالار رودکی روی صحنه ببرد، از دیگر هنرمندانی است که اجرایش مورد استقبال قرار گرفته است.

گروه‌های بارتولومی بیتمن از اتریش و کوارتت زهی لایپزیگ از کشور آلمان که اجرای‌شان در سالن رودکی روی صحنه می‌رود، تمام بلیت‌های‌شان فروش رفته است.

اما گروه موسیقی «چارتار» که در دو سانس در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه خواهد رفت، از دیگر گروه‌های پرمخاطب دوره‌ی سی‌ویکم محسوب می‌شود.

در نهایت، کنسرت «سیر» که با هنرنمایی مسعود شعاری و کریستف رضاعی همراه خواهد بود، از دیگر پیشتازان جشنواره‌ی موسیقی فجر است.

سی‌ویکمین دوره جشنواره‌ی موسیقی فجر از 21 بهمن تا یکم اسفند در تهران برگزار خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها