jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۷۸۴۳۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۶:۲۴

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید از تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس بر اساس اولویت خبر داد و گفت: به‌زودی قراردادهای ضد جعل مسکن مهر تحویل متقاضیان می‌شود.

تحویل مسکن مهر پردیس اولویت‌ بندی شد

به گزارش جام جم آنلاین ، حبیب‌الله طاهرخانی با بیان اینکه تحویل قراردادهای مسکن مهر شهر پردیس با سرعت آغاز می شود، گفت: جعل برخی قراردادهای مسکن مهر باعث شد تا قراردادهای جدیدی با درصد امنیتی بالا تهیه شود و به زودی در اختیار متقاضیان مسکن مهر قرار گیرد.

وی تصریح کرد: این قرارداد با تمهیدات امنیتی بسیار بالا به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی جعل کنندگان سند تهیه شده است.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید گفت: با توجه به اینکه یکی از خواسته های اصلی متقاضیان تحویل قراردادهای مسکن مهر بود، پروسه تحویل قراردادهای زون افتتاح فاز 11 مسکن مهر با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پردیس آغاز و تعدای از قراردادها به صورت نمادین به متقاضیان تحویل داده شد.

معین ویژه مسکن مهر پردیس یادآور شد: اولویت دعوت و تحویل قراردادهای مسکن مهر به متقاضیان بر اساس زمان ثبت نام و تکمیل واریزی هاست.

طاهرخانی پیش‌تر گفته بود:‌ از هفته آینده فرآیند تحویل قراردادها به متقاضیان مسکن مهر پردیس شروع می‌شود، یک سری از قراردادها جعل شده و قراردادهای ضدجعل را با درصد امنیتی بالا آماده کرده‌ایم که از هفته‌ آینده به متقاضیان واگذار می‌شود.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید با بیان این‌که متقاضیانی که انتخاب واحد کرده‌اند به‌تدریج برای تحویل قراردادهای جدید دعوت می‌شوند، افزود: «برای فاز 11 قیمت نهایی را اعلام کرده‌ایم و این قیمت نهایی است والسلام».

منبع: تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عدالت در شهر، گم شده است

عدالت در شهر، گم شده است

شورای شهر تهران دیروز یک فوریت طرحی را تصویب کرد که بر اساس آن در آینده‌ای نزدیک نرخ بلیت مترو و اتوبوس مجددا افزایش می‌یابد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر