شوخی پسران جوان در پمپ بنزین با قتل یکی از آنها پایان تلخی به خود گرفت.
کد خبر: ۸۶۴۷۱۱
قتل، پایان شوخی در پمپ بنزین

به گزارش جام‌ جم ، ساعت 23 دوشنبه ماموران کلانتری عباس‌آباد با تماس مردمی از درگیری خونین چند پسر جوان در پمپ‌بنزین خیابان خرمشهر با خبر شدند. با حضور ماموران کلانتری در پمپ بنزین، پسر جوانی که در درگیری حضور داشت بازداشت شد.

حمید 26 ساله در بازجویی‌ها گفت: ساعتی قبل همراه سه نفر از دوستانم برای خوردن شام از محله خاوران به میدان ونک رفتیم. بعد از شام در خودرو مشروب خوردیم و در مسیر بازگشت به این پمپ بنزین آمدیم. محمد و رضا از خودرو پیاده و بعد از شوخی با هم درگیر شدند. رضا ضربه‌ای به گردن محمد زد که او غرق در خون روی زمین افتاد. رضا همراه دوست دیگرمان محمد را با خودروی 206 به بیمارستان بردند و من منتظر آمدن پلیس شدم.

با دستگیری پسر جوان، ساعتی بعد ماموران اطلاع یافتند محمد بر اثر اصابت چاقو به گردنش جان خود را از دست داده است. در ادامه چهار دوست مقتول که در بیمارستان حضور داشتند نیز بازداشت شدند.

روز گذشته با انتقال پنج پسر دستگیرشده به دادسرای امور جنایی تحقیقات از آنها آغاز شد.

یکی از متهمان با بیگناه دانستن خود و سه دوستش که در بیمارستان دستگیر شده‌اند گفت : همراه سه دوست دیگرم مشغول بازی رایانه‌ای بودیم که رضا تماس گرفت و مدعی شد محمد را با چاقو زده است. وقتی برای بررسی موضوع به بیمارستان رفتیم متوجه شدیم او جانش را از دست داده است. ما هیچ نقشی در قتل نداشتیم و بی‌گناه هستیم.

با مشخص شدن ارتکاب قتل توسط رضا و فرار او پس از جنایت، تیمی از کارآگاهان اداره آگاهی به دستور محسن مدیر روستا بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تحقیقاتشان را برای شناسایی و دستگیری قاتل فراری آغاز کردند. همچنین پنج پسر جوان با قرار وثیقه بازداشت شدند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها