jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۶۲۶۳۲ ۱۷ آذر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

صمد کریمی، مدیر اداره صادرات بانک مرکزی در برنامه تلویزیونی «روزآمد» که از شبکه پنج سیما پخش می‌شود، درباره نوسانات قیمت ارز گفت: آن چیزی که اکنون ما در چند روز اخیر شاهد هستیم، روند نزولی است که از دوشنبه هفته گذشته آغاز شده و دیروز هم ما یک روند کاهش داشتیم.

وی افزود: لیکن به دلیل حجم بالای برخی معاملاتی که شناور و غیرقانونی است و توسط اشخاص حقیقی و حقوقی انجام می‌شود نرخ ارز بالا رفت. پیش‌بینی ما این است که این آثار از بین می‌رود.با توجه به افزایش عرضه‌ای که در بازار صورت می‌گیرد این روند کنترل خواهد شد./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر