jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۸۵۷۷۳۲   ۲۸ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۶

مایکروسافت وصله‌ای برای رفع آسیب‌پذیری مرورگر اینترنت اکسپلورر منتشر کرد.

اینترنت اکسپلورر را وصله کنید

به گزارش جام جم کلیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مایکروسافت وصله‌ای برای رفع آسیب‌پذیری مرورگر اینترنت اکسپلورر نسخه‌های مختلف ویندوز منتشر کرد.

این آسیب‌پذیری به هکرها اجازه می‌دهد تا کدهای مخرب از راه دور را بر روی سامانه قربانی اجرا کنند.
اگر هکر بتواند به سامانه قربانی دسترسی پیدا کند، سطح دسترسی کاربر فعلی را در اختیار خواهد داشت.

این وصله با شماره MS15-106 منتشرشده است.دو وصله دیگر با شماره MS15-108 و MS15-109 نیز در به‌روزرسانی مایکروسافت قرار دارند که دیگر آسیب‌پذیری‌های خطرناک را وصله می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر