jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۵۵۶۴۷   ۲۲ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۸:۱۹

فردی که با طرح آدم ربایی ساختگی اقدام به سرقت محموله ۲۰ میلیارد ریالی کالای دخانی کرده بود توسط کارآگاهان شهرستان نائین استان اصفهان دستگیر و محموله به شرکت مالباخته تحویل شد.

آدم ربایی ساختگی برای سرقت محموله ۲۰ میلیاردی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، مرد حدوداً ۴۰ ساله ای که خود را راننده یک دستگاه تریلر کانتینر دار معرفی می کرد سراسیمه به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان اردستان استان اصفهان مراجعه کرد و گفت: در حال استراحت در بین راه بودم که سه نفر با تهدید قمه مرا به همراه خودرو ربوده و پس از سه روز تمام که من را در اتاقی حبس کردند، دوباره چشمانم را بستند و پس از طی مسافتی مرا در بیابان رها کردند؛ آدم ربایان، خودروی من را که حامل ۱۲ میلیون نخ سیگار خارجی ترانزیتی به ارزش ۲۰ میلیارد ریال بود، به سرقت بردند.

با اظهارات شاکی تحقیقات در این خصوص انجام و چون سرقت در محدوده نائین انجام شده بود پرونده به پلیس آگاهی این شهرستان ارجاع داده شد.

با پیگیری های انجام شده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نایین و راه اندازی گشت های ویژه در سطح شهرستان سرانجام خودروی مسروقه که بدون بار در محور اردکان به نائین رها شده بود، کشف شد.

سرهنگ نبی اله سواد کوهی فرمانده انتظامی شهرستان نائین درباره پیگیری های پلیسی برای مشخص شدن صحت ادعاهای شاکی به خبرنگار مهر گفت: با کشف خودروی مسروقه تحقیقات دوباره از شاکی انجام و با توجه به تناقض گویی های وی، ظن کارآگاهان در خصوص نقش شاکی در انجام سرقت محموله بیشتر شد.

وی گفت: سرانجام با اقدامات علمی و تخصصی پلیسی راننده خودرو به سرقت محموله با همدستی یکی از دوستانش و انتقال آن به شهر زنجان اقرار کرد.

سرهنگ سوادکوهی افزود: با اعتراف صریح متهم، همدست وی در عملیاتی ویژه دستگیر و بار مسروقه نیز در یکی از روستاهای شهر زنجان کشف و به شرکت مالباخته تحویل داده شد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر