jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۵۵۲۲۷   ۲۰ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۵:۲۵

رئیس کل بانک مرکزی به ادعای بابک زنجانی مبنی بر دارایی ۲۲ میلیارد یورویی او واکنش نشان داد و آن را «دروغ بزرگ» خواند.

واکنش سیف به پول ۲۲ میلیارد یورویی زنجانی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، ولی الله سیف امروز در نشست خبری در حاشیه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در پاسخ به این سئوال که آیا شما رقم ۲۲ میلیارد یورو دارایی بابک زنجانی را تایید می کنید؟ گفت: نه‌خیر، این موضوع صحت ندارد و آن را به شدت تکذیب می‌کنم، زیرا چنین ادعایی هیچ مبنایی برای اثبات ندارد.

رئیس کل بانک مرکزی ادامه داد: نباید در این موضوع تردید یا تامل کنیم و به هیچ وجه این موضوع قابل تایید نیست. در گذشته ها نیز افرادی چنین ادعاهایی داشته اند اما هیچ گاه نتوانسته اند به ادعاهای خود عمل کنند.

وی تصریح کرد: ادعاهای مطرح شده توسط بابک زنجانی دروغ‌های بزرگی است که آنها را مطرح کرده و علامتی در صحت آن دیده نمی شود. این فرد وقت تلف می‌کند. بانک مرکزی برای جلوگیری از بهانه گیری‌های زنجانی، حساب‌هایی را باز کرد اما اقدامی از طرف وی صورت نگرفت.

سیف خاطرنشان کرد: ادعاهای بابک زنجانی قابلیت تحقق ندارد و ریشه های آن غلط است. او با چه استدلال‌هایی مطرح می‌کند که چنین رقمی دارایی های من است؟ این حرف‌ها مسموم است و دروغ بزرگی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها