jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۵۳۲۸۸   ۱۵ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۲:۵۱

گجت جدیدی عرضه شده که می تواند ساعت های معمولی کاربرانش را به اسمارت واچ یا همان ساعت های هوشمند تبدیل کند.

تبدیل ساعت‌های معمولی به اسمارت واچ

به گزارش جام جم کلیک به نقل از مهر، در سال های اخیر، ساعت های هوشمند با استقبال چشمگیری از سوی کاربران مواجه شده اند و این موضوع باعث ترغیب کمپانی های مختلف شده تا تمرکز بیشتری را بر تولید و عرضه اسمارت واچ ها یا همان ساعت های هوشمند داشته باشند.

اما کاربران برای خرید اسمارت واچ ها باید هزینه نسبتا زیادی را پرداخت کنند. اکنون گجت جدیدی با نام Trivoly عرضه شده که به کاربرانش اجازه می دهد ساعت های معمولی خود را به ساعت های هوشمند تبدیل کرده و از قابلیت یا امکانات جدیدی بهره مند شوند.

این گجت، صفحه ای دایره ای شکل بوده که با کمک چسب به بخش پشتی ساعت کاربران چسبیده و قابلیت های جدیدی را در اختیار آنها قرار می دهد که شامل نمایش پیام ها، کنترل سلامت یا مدیریت موسیقی های در حال پخش است.

Trivoly حدود ۳۰ میلیمتر قطر داشته و ضخامت آن نیز به ۳ میلی متر می رسد. از ویژگی های این گجت می توان به مواردی مانند ضد آب بودن یا عمر باتری ۴ روزه اشاره کرد. این گجت با استفاده از اپلیکیشن هایی که روی اسمارت فون های کاربرانش نصب می شود، در زمانی که پیام یا تماس جدیدی دریافت شود، با استفاده از چشمک یک چراغ LED کاربر را از پیامی که دریافت کرده آگاه می کند. رنگ چراغ LED نیز با توجه به سلیقه کاربر تعیین می شود.

از دیگر قابلیت های این ساعت باید به شمارش تعداد گام های کاربران، شمارش ضربان قلب را اشاره کرد یا با لمس حاشیه ساعت می توان به تنظیم صدای آهنگی که در حال پخش است پرداخت. همانطور که گفته شد این گجت از عمر باطری ۴ روزه برخوردار است که تقریبا دو برابر عمر باطری های ساعت های هوشمندی مانند اپل واچ یا ساعت های مبتنی بر اندروید است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها