jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۴۰۱۵۳ ۰۶ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۸:۵۳

«Swiftpoint» ماوسی با طراحی ارگونومیک و قابل حمل که با توجه به نحوه قرار گیری خاص خود در دست، تجربه جدیدی را در کار با ماوس ها ایجاد می کند.

با این ماوس هر ژستی می خواهید پشت لپ تاپتان بگیرید! + عکس

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، «Swiftpoint» ماوس کوچکی است که کارهای سخت را ساده می کند و بیشتر برای افرادی طراحی شده است که با لپ تاپ کار می کنند چرا که معمولا افراد با تاچ پد لپ تاپ ها مشکل دارند و نه با موس رایانه های شخصی.

برای استفاده از این ماوس، نیاز به استفاده از سطح خاصی نیست اما می توان از آن در فضای خالی موجود بر روی لپ تاپ استفاده کرد.

این ماوس با طراحی ارگونومیک و قابل حمل که با توجه به نحوه قرار گیری خاص خود در دست، تجربه جدیدی را در کار با ماوس ها ایجاد می کند.

گفتنی است؛ این ماوس که برنده جایزه بهترین نوآوری در سال ۲۰۱۵ در CES شده است قیمتی برابر با ۱۴۹ دلار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر