jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۳۷۸۹۴ ۳۰ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۱

شرکت اپل چند روز پیش توانست با رونمایی از محصول جدیدش افراد بسیاری را به خرید مدل جدید تلفن همراه این شرکت ترقیب کند.

اپل شما را وادار به خرید محصولات جدید می کند!

شرکت اپل در سال های اخیر روش های مختلفی را به کار برده تا طرفداران خود را هرچه بیشتر به خرید محصولات جدید ترقیب کند، یکی از جدیدترین روش های این شرکت نیز طرح فروش iPhone 6S به صورت قسطی است که برای اولین بار توسط اپل به صورت مستقیم ارائه شده است.

در این طرح شما می توانید با پرداخت ماهانه 32.41 دلار هزینه صاحب یک دستگاه جدید آیفون شوید و پس از 12 ماه با خرید نسخه جدید آیفون قسط بندی شما از صفر آغاز خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این طرح به گونه ای است که شما در طول یک سال پس از پرداخت نزدیک به 400 دلار هیچ دستگاهی در اختیار نخواهید داشت و باید با خرید مدل جدید قسط خود را از ابتدا پرداخت کنید.

این در حالی است که علاقه مندان می توانند با خرید دستگاه های اپل به صورت تمام قیمت تلفن های همراه خود را در سال آینده با قیمت مناسبی به فروش رسانند و مقدار کمتری از هزینه پرداخت شده برای دستگاه را از دست بدهند.


منبع: Huffington Post

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر