jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۳۲۵۳۴   ۱۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۴

جام جم ورزشی: دیگر هیچکس تحمل کیسه گل و زنگ تفریح شدن تیم های ملی فوتبال بانوان در رقابت های قهرمانی آسیا را ندارد.

مواظب باشید این تیم هم کیسه گل نشود!

به گزارش جام جم ورزشی ، سایت رسمی فدراسیون فوتبال اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال دختران زیر 16 سال ایران را جهت حضور در رقابت های قهرمانی آسیا اعلام کرد. بر اساس فهرست سرمربی این تیم یعنی شادی مهینی این نفرات به اردو دعوت شده اند: مبینا خدادادی، صبا جوادی از تهران، هنگامه صفاتی، مینا نافعی، مهشاد امیری، هاجر دباغی، مرضیه فیضی، گلنوش خسروی از اصفهان، زهرا خواجوی از همدان، ثنا صادقی، ژینو پیکری، میترا محمدی و فاطمه مخدومی از کرمانشاه، هاینه خداپرستی و شقایق نوری زاده از فارس، زهرا علیزاده از کهگیلویه و بویر احمد، فاطمه مزیدی و الهه حسین زاده از گلستان، اسماء نظری و ساناز ربیع لاله از آذربایجان شرقی، ندا رضا پور از کرمان، فاطمه متوبی، بنفشه صبوری و فاطمه گرائیلی از مازندران، ندا رحمانی از قزوین.

این دوره از رقابت های قهرمانی آسیا به میزبانی چین برگزار می شود.

البته برگزاری اردوهای مقطعی در داخل ایران فایده ندارد. شاگردان نوجوان مهینی باید به اردوهای تدارکاتی اعزام شوند و با تیم های خوب آسیایی مسابقه تدارکاتی برگزار کنند در غیر اینصورت سرنوشت تیم ملی دختران زیر 19 سال که اخیرا در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت کرد در انتظار آنها خواهد بود. تیم دختران زیر 19 سال ایران در رقابت های قهرمانی آسیا در سه مسابقه 28 گل دریافت کرد و یک کیسه گل به تمام معنا بود. زنگ تفریح بزرگ رقابت های قهرمانی زیر 19 سال آسیا در پایان این رقابت ها در جایگاه آخری قرار گرفت تا سیل انتقادات به سمت این تیم سرازیر شود.

امیدواریم دختران زیر 16 سال به سرنوشت این تیم دچار نشوند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر