jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۳۲۵۳۴   ۱۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۴

جام جم ورزشی: دیگر هیچکس تحمل کیسه گل و زنگ تفریح شدن تیم های ملی فوتبال بانوان در رقابت های قهرمانی آسیا را ندارد.

مواظب باشید این تیم هم کیسه گل نشود!

به گزارش جام جم ورزشی ، سایت رسمی فدراسیون فوتبال اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال دختران زیر 16 سال ایران را جهت حضور در رقابت های قهرمانی آسیا اعلام کرد. بر اساس فهرست سرمربی این تیم یعنی شادی مهینی این نفرات به اردو دعوت شده اند: مبینا خدادادی، صبا جوادی از تهران، هنگامه صفاتی، مینا نافعی، مهشاد امیری، هاجر دباغی، مرضیه فیضی، گلنوش خسروی از اصفهان، زهرا خواجوی از همدان، ثنا صادقی، ژینو پیکری، میترا محمدی و فاطمه مخدومی از کرمانشاه، هاینه خداپرستی و شقایق نوری زاده از فارس، زهرا علیزاده از کهگیلویه و بویر احمد، فاطمه مزیدی و الهه حسین زاده از گلستان، اسماء نظری و ساناز ربیع لاله از آذربایجان شرقی، ندا رضا پور از کرمان، فاطمه متوبی، بنفشه صبوری و فاطمه گرائیلی از مازندران، ندا رحمانی از قزوین.

این دوره از رقابت های قهرمانی آسیا به میزبانی چین برگزار می شود.

البته برگزاری اردوهای مقطعی در داخل ایران فایده ندارد. شاگردان نوجوان مهینی باید به اردوهای تدارکاتی اعزام شوند و با تیم های خوب آسیایی مسابقه تدارکاتی برگزار کنند در غیر اینصورت سرنوشت تیم ملی دختران زیر 19 سال که اخیرا در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت کرد در انتظار آنها خواهد بود. تیم دختران زیر 19 سال ایران در رقابت های قهرمانی آسیا در سه مسابقه 28 گل دریافت کرد و یک کیسه گل به تمام معنا بود. زنگ تفریح بزرگ رقابت های قهرمانی زیر 19 سال آسیا در پایان این رقابت ها در جایگاه آخری قرار گرفت تا سیل انتقادات به سمت این تیم سرازیر شود.

امیدواریم دختران زیر 16 سال به سرنوشت این تیم دچار نشوند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر