jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۳۱۳۹۴   ۱۰ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۴

جام جم ورزشی: ملی پوشان فوتبال کشورمان دیروز تمرین عصرگاهی با نشاطی را در ورزشگاه آزادی برگزار کردند.

تمرین عصرگاهی تیم ملی + تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، در جریان تمرین دیروز تیم ملی بازی درون تیمی ای که انجام می شد، کارلوس کی روش قبل از آغاز این بازی نکاتی را به بازیکنان گوشزد کرده بود و پس از گذشت 35 دقیقه از این دیدار درحالی که می دید خطر جدی روی دروازه ها ایجاد نشد و این دو تیم نتوانستند دروازه های یکدیگر را بازکنند، با عصبانیت بازی را نگه داشته و به انتقاد از بازیکنان پرداخت و بر این موضوع که بازی رو به جلو را در دستور کار خود ندارند، تاکید کرد.
ترجمه صحبت های کی روش در این لحظات برعهده مارکار آقاجانیان بود. پس از داد و فریادهای کی روش بازی یک بار دیگر ادامه پیدا کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر