jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۱۸۷۰۱ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۳۰

پیغام های صوتی در اکثر نقاط جهان طرفدار ندارند، اما اکنون اندروید قصد تغییر این روند را دارد.

مرکز پیغام های صوتی در اندروید تغییر می کند

پیغام های صوتی در میان مردم طرفداران بسیار کمی دارند. کاربران ارسال یک پیامک را به صحبت کردن یک طرفه با تلفن همراه ترجیح می دهند اما اندروید قصد تحول این روند با ارائه یک مرکز برای پیغام های صوتی را دارد.

تا به حال فقط ظاهر این سیستم پیاده سازی شده است و در حال حاظر بسیاری از شبکه های موبایل از این سرویس پشتیبانی نمی کنند.

شرکت گوگل قصد دارد تا این سرویس را برای یکی از اپراتور های آلمانی و آمریکایی راه اندازی کند و از این پس شاهد همکاری دیگر اپراتورها در این سرویس خواهیم بود.

این سرویس می تواند به توسعه استفاده از پیغام های صوتی کمک کرده و شروع جدیدی برای پیشرفت در این حوضه که مدت زیادی ساکن بوده است باشد.

(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر