jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۱۵۶   ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۱۴

جام جم ورزشی: رقابت های فصل جدید لیگ برتر خلیج فارس بدون وقفه و روز 8 مرداد برگزار می شود.

لیگ برتر بدون تغییر 8 مرداد برگزار می شود

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت سازمان لیگ، سعید فتاحی مسئول برگزاری رقابت های لیگ برتر گفت: رقابت های فصل جدید لیگ برتر خلیج فارس روز 8 مرداد برگزار می شود. امکان تعویق رقابت های لیگ برتر این فصل به هیچ عنوان وجود ندارد و این بازی ها روز 8 مرداد آغاز می شود.

وی افزود:با توجه به در پیش بودن مسابقات مقدماتی جام جهانی روسیه،مسابقات مقدماتی المپیک ریو دو ژانیرو و رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تغییر در زمان آغاز این بازی ها امکان پذیر نیست.

فتاحی تاکید کرد: هرگونه تغییر در زمان شروع این رقابت ها منوط به تصمیم مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال است.

مسئول برگزاری رقابت لیگ برتر در مورد صحبت های یکی از مربیان لیگ برتر در مورد نحوه قرعه کشی این فصل و 58 روز تعطیلی در زمان نیم فصل رقابت ها گفت: قرعه کشی رقابت های این فصل نیز مثل سال گذشته بدون هیچ شائبه ای برگزار و تیم ها بر اساس اعدادی که به آنها تعلق گرفت رقبای خود را شناختند و همانطور که مستحضر هستید این قرعه کشی نیز بصورت زنده از صداو سیما پخش شد.همچنین فقط 28 روز در نیم فصل، رقابت ها برگزار نمی شود.

وی گفت: توصیه می شود این مربی یک بار برنامه پیشنهادی را مطالعه و سپس در این مورد به اظهار نظر بپردازد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها